Brief info

Žurnāliste un mākslas kritiķe, kas pārtapusi par mākslas konsultanti un pozitīvās psiholoģijas kouču, ceļošanas garšu pirmo reizi iepazina vēl padomju laikā, kad tēvs – restorāna šefs starptautiskajos vilcienos - paņēma viņu līdzi uz Voroņežu. “Visu ceļu es rakstīju savu adresi uz tukšiem cukura paku iepakojumiem un metu ārā pa restorāna vagona logu cerībā, ka to kāds tos atradīs un man uzrakstīs, ļaujot nonākt kontaktā ar plašo pasauli.”

Mākslas kritika vēlāk kļuva par viņas brīvbiļeti uz pasaules skaistākajām vietām, elitāro kultūru un aizraujošiem piedzīvojumiem. Darbojoties trajektorijā Rīga – Londona – Verbjē – Monako, īpaša vieta viņas sirdī ir rezervēta Franču Rivjērai, kuras mākslas, glamūra un dabas kombinācija stimulē viņas iztēli visspilgtāk.
***
Anda Klavina is an art critic and journalist turned art advisor and positive psychology coach working in the trajectory Riga – London – Verbier – Monaco. French Riviera has a special place reserved in her heart for its Golden Era, and the Lost Generation's stories of wealth, talent and desire stimulate her imagination the most. She shares her knowledge in tailor made art tours to the French Riviera.

RAKSTI: